Семеняка Анастасия Николаевна – Моя клиника на Оболони в Киеве. Недорогая больница

Лікар акушер -гінеколог-ендокринолог першої категорії ;спеціаліст УЗД-діагностики, Член асоціації превентивної та антиейджинг медицини
Пріоритетні напрямки в роботі:
* Планування та ведення вагітності( вагітних з екстрагеніальною патологією, вагітних за допомогою ДРТ, вагітних з багатоплодовою вагітністю)
* Менеджмент менопаузи
* Лікування запальних захворювань органів малого тазу,захворювань шийки матки (всі методи лікування шийки матки від консервативних до хірургічних);
* Діагностика та лікування вірусу папіломи людини; захворювань , що передаються статевим шляхом; порушень менструального циклу ; аномальних маткових кровотеч.
* Консультування з приводу контрацепції та гормональної замісної терапії ( їх види та індивідуальний підбір)
* Постановка та видалення внутрішньоматкового контрацептиву ( спіралі )
* Лікування фіброміоми матки, ендометріозу, кіст яєчників, тубооваріальних утворень;
* Кольпоскопія, діагностичне вишкрібання стінок матки та цервікального каналу, оперативне лікування бартолініту , аспіраційна біопсія ендометрію, біопсія шийки матки.

Курси, тренінги :

«Вагітність високого ризику», «Ефективний моніторинг стану плода», « Жінка та гормональні ритми її здоров’я» , «Гормональні розлади у жінок», «Школа УЗД:гінекологія», « Актульні питання діагностики та терапії запальних захворювань органів малого тазу та сечовивідних шляхів» , Міжнародний саміт : « Від менархе до менопаузи. Репродуктивне здоров’я молоді та підлітків»

  • А
  • К
  • Ц
  • И
  • Я